Ente Ambalaj Matbaa

Ente Ambalaj ve Matbaa olarak, geniş makine parkurumuz ve 25 kişilik deneyimli kadromuz ile 19 yıldır; 2.000 metre kapalı ve 1.000 metrekare açık alanda Bursa Küçükbalıklı Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteriyoruz. Türkiye geneli ve Bursa’da bulunan kurumsal firmaların matbaa ve ambalaj alanında çözüm ortaklığını yapıyoruz.


Devamı

NELER YAPIYORUZ

AMBALAJ

Ambalajlar sadece ürününüzü korumakla kalmaz çok iyi bir reklam aracıdır.

ONDÜLA KUTU

Dayanıklılığı yanısıra kolay kesilip katlanıp, baskı yapılıyor olması oluklu mukavvayı ideal bir paketleme malzemesi yapar.

 

BROŞÜR

Broşür, firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımı için en başta gelen ve en yaygın kullanılan araçtır broşür.

KARTVİZİT

İster iş yaşamında olsun ister sosyal hayatınızda, kartvizitler yeni bir ilişkinin küçük ama etkili bir başlangıç unsurudur.

KATALOG

Ürünlerinizi ve firmanızın üretimini tanıtmanın en somut ve kısa yolu.

BLOKNOT

Bloknot hayatın her alanında kullanılabilen ve üzerine küçük notlar alınabilen bir üründür. Herkesin ihtiyacı olabilecek bloknotlar farklı şekillerde üretilebilir.

TAKVİM

Bir şirketin hediye edebileceği en güzel alternatiflerden biri de promosyon takvim olmaktadır. Üzerinde firma logonuzun ve süslemenizin yer aldığı promosyon takvim çeşitleri ile de bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

ÇANTA

Promosyon ürünü olarak çanta seçilmesi reklamınızın daha uzun süre daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacaktır. çünkü çanta hayatınızın vazgeçilmez bir parçasıdır.

DAVETİYE

Organizasyonlarda kullanılan davetiye üzerinde firma logonuzun ve süslemenizin yer aldığı davetiye ile bilinirliğini arttırabilirsiniz.

CEPLİ DOSYA

Cepli Dosya hemen hemen tüm firmalarda kullanılan kırtasiye malzemesi olarak adlandırılan bir üründür. ayrıca reklam açısından güzel bir promosyon malzemesidir.

SPİRALLİ NOT DEFTERİ

Spiralli defter kolay kullanımı, geniş zaman aralığında kullanılabilir oluşu, sayfaların kolay sökülmesi ve daha bir çok avantajı sebebiyle kullanılmaktadır.

AJANDA

Ajandalar yıllardır dağıtılan ve önemini kaybetmeyen promosyon ürünüdür. İş hayatı veya sosyal hayatın içinde bulunan herkes, günlük notlarını alacağı, günlük, haftalık ve aylık planlarını yapacağı bir ajanda sahibi olmak durumundadır.

ETİKET

KARTELA

İLETİŞİM

Bize Ulaşın
Ente Ambalaj Matbaa Tanıtım Reklam Organizasyon Hiz. San. ve Tic. A.Ş.
Ente Tanıtım Hizmetleri
Kükürtlü Mah. Emir Abdülkadir Cad. Güray Apt. No:27/1 Osmangazi/Bursa
Telefon: +90 224 235 67 99 - +90 224 235 67 89
Email: info@entetanitim.com
Ente Ambalaj Matbaa
Veysel Karani Mahallesi 6. Ege Sokak No:33-35/1 Osmangazi / Bursa
Telefon: +90 224 271 70 78
Fax: +90 224 271 43 56
Email: info@entematbaa.com.tr