Ajans

Kurumsal Kimlik


Markalaşma konusunda çok şiddetli bir mücadele sürerken, KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI müşteri tercihlerini direkt etkileyen marka yaratma sürecinin ilk ve en önemli adımıdır.

Markanızın ulusal ve uluslararası alanda prestijinin artmasına, ilk bakışta fark yaratarak ayrıcalık kazanmasına; işin özünde akıllara kazınmasına titiz bir çalışma ile öncülük ederiz.

Grafik Tasarım


Görsel iletişim tasarımı yapabilmek için sadece bilgisayar teknolojisi bilmek yetmez. Uzmanlık gerektiren,farklı disiplinlerden oluşan bir alan olduğunun altını çizmek, tasarıma bilinçli yaklaşmak gerekir.

ENTE TANITIM olarak yaratıcı yeteneğin ön planda tutulduğu, alanında akademik bilgi sahibi, günümüz teknolojisini ve sektördeki gelişmeleri yakından takip eden konusunda tecrübeli kadromuzla sorunsuz ve profesyonel hizmet sunmaktayız.

Matbaa


Ente Ambalaj ve Matbaa olarak, geniş makine parkurumuz ve 25 kişilik deneyimli kadromuz ile 10 yıldır; 2.000 metre kapalı ve 1.000 metrekare açık alanda Bursa Küçükbalıklı Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteriyoruz.

Türkiye geneli ve Bursa’da bulunan kurumsal firmaların matbaa ve ambalaj alanında çözüm ortaklığını yapıyoruz.

Medya Planlama


Ortaya çıkan fikirleri hedef kitlenize en kolay yoldan ulaştıracak mecraları seçerek, en uygun bütçelerle, en etkili şekilde marka yada firmaların iletişim çalışmalarını planlıyoruz.

Medyanın farklı planlarını bir araya getirerek, reklam mesajının hedef kitleye nerede, ne zaman ve ne frekansta karşılaşacağını belirliyoruz.

Web Hizmetleri


Hazırladığımız web sitelerinde temel amaç; sizi en iyi şekilde internet ortamına taşımak, kurum kimliğini yansıtmaktır. Bu amacın çıkış noktası ise; kullanıcı deneyimini maksimize etmektir.

HOSTING & DOMAIN
Bir web sitesi hazırlığının ilk adımı size en uygun alan adını belirleyip bu alan adını(domain) tescil ettirmektir. Akabinde web sitenizi kendi sunucularımızda yayına açmakta ve kesintisiz destek sağlamaktayız.

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ
Yazılım ekibimiz tarafından geliştirilen E-ticaret paketleri ile sanal bir mağaza açma ve aynı anda binlerce kullanıcıya satış yapma imkanına sahip olursunuz.

SEO OPTİMİZASYON
İnternette bilinir olmanın ilk adımı iyi bir SEO optimizasyonu ile mümkündür.

Sosyal Medya


Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin gibi sosyal medya sitelerinin hayatın bir vazgeçilmezi olması neticesinde sosyal medya reklamcılığı ayrı bir önem kazandı.

Sosyal medya ekibimiz; doğru hedef kitlelere, doğru yöntemlerle ulaşmak için profesyonel bir çalışma ile size özel sayfalar oluşturup; takipçi ve beğeni sayılarınızı arttırıp, kampanya, duyuru ve aktivitelerle profilinizi sürekli güncel tutar.

Google Adwords


Google adwords reklamları ile web sitenize yeni ziyaretçiler çekebilir, internet satışlarınızı artırabilir veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltebilirsiniz.

Ürün ya da hizmetinize uygun anahtar kelimeler sayesinde asıl kitlenize direkt ve kolay yoldan ulaşabilirsiniz. İlk olarak günlük bütçeyle başlar ve daha sonra alınan sonuçlara göre reklam bütçe ve planınızda düzenlemeler yapılır.

İnteraktif CD


Interactive cd her türlü görsel malzeme ve bilgiyi bir arada sunabilme imkanı ile cazip bir tanıtım aracıdır.

Ayrıca çevrim dışı ortamlarda çok sayıda ürünü digital bir katalogta sunma imkanı veren interaktif cd; fuarlarda, seminerlerde, müşteri görüşmelerinde yüzlerce sayfalık basılı kataloglar yerine ürünlerinizi çok daha düşük maliyette ve yüksek kalitede sunma imkanı sağlar.

Fotoğraf


Stüdyomuzda, profesyonel ekipmanlarımız ile ürün fotoğrafları, katalog ve moda çekimleri yapmaktayız. Özel gün fotografçılığının da bizde ki yeri ayrıdır. Tekrarı olmayan anlar çok özeldir.

Ayrıca firmanızın kurumsal kimlik, web sitesi ve ürün/üretim çekimleri için gerekli olan tüm hizmetleri sunmaktayız.

Tanıtım Filmi


Her sektörden kurum ve kuruluşların vizyonunu ifade etmesinde tanıtım filmlerinin ayrı bir önemi vardır.

Tanıtım filmi, bir kurumun bütün koşullarıyla görsel olarak tanıtıldığı en etkili ve ekonomik araçtır. Film, kurumun ürettiği ürünün ya da hizmetin bütün üretim aşamaları ile izlenmesini sağlar.

Promosyon


Promosyon hayata renk katmaktır. Reklam ve tanıtımın yansımasıdır.
Hayatımızın her alanına hitap eden ürünlerde, müşterilerinizle içiçe olarak onlarla bütünlük sağlamaktır.

Kendi reklamınızı yaparak insanlarda merak uyandırmak demektir.
İinsanların günlük hayatta kullanabildikleri ürünlerden seçerek onlara fayda sağlamak ve özel olduklarını ifade etmektir.